Kejsi Medini prezanton të ëmën dhe fansat mbetën “të shokuar”

Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP 2” dhe më pas “Kepi i VIP”-ave, Keisi Medini ka qenë herë pas here në qendër të vëmendjes gjatë këtij viti.

Përpos një vajzë e bukur dhe tërheqëse ajo gjithmonë është përfolur edhe si e bija e këngëtarit të njohur, Sabiani.

Me këtë të fundit nuk lë rast pa treguar se sa marrëdhënie të shëndetshme kanë babë e bijë.Mirëpo publiku gjithmonë ka qenë kurioz të njihte mamanë e Keisit, të cilën nuk e ka ekspozuar pothuajse asnjëherë në rrjetet sociale.

Por, ja që i erdhi koha. Një ditë më parë, ish-banorja e BB VIP ka ndarë një video me mamanë e saj në makinë. Dhe duhet ta pranojmë që e ëma qenka si “gocë e re”.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *