Kejvina jep intervistën e parë pas daljes nga Big Brother: “Ky njeri aty brenda është i shtirur”

Ish banorja e Big Brother VIP, Kejvina Kthella në një intervistë ekskluzive në Fun Club BBV tha se Kiara është personi më i shtirur në shtëpi.

Sipas saj, moderatorja nuk ka qenë e vërtetë që në ditën e parë të hyrjes në Big Brother VIP.

Kejvina komentoi edhe marrëdhënien mes Luizit dhe Kiarës, të cilën e quan jo te vërtetë nga ana e kësaj të fundit.

Megi: Përse nuk të ka qejf Kiara?

Kejvina: Kiara ka probleme me veten. Kiara mund të ketë qenë që mund të më fliste të më merrte veç në atë moment, madje kur pashë ajo kishte thënë që nuk i rri dot afër se më prish imazhin. Unë nuk e ndjej energjinë pozitive të saj karshi meje.

Megi: A është ajo e vërtetë me Luizin?
ku
Kejvina: Në marrëdhënie me Luizin jo, nuk është e vërtetë, më sakte dua të komentoj sa isha brenda në shtëpi, mbase mund të ketë ndryuar, se sa gjëra ka bërë ai për të, janë dashuruar të gjithë me Luizin. Kiara nuk e duronte fare, më ka bërë çudi ndryshimi i saj. Ajo e nënçmonte, nuk i bënte përtypje, kur u kthye nga spitali ndryshoi, nuk e kuptova pse ndryshoi si ndryshoi.

Megi: Cili është personi më i shtirur brenda shtëpisë?

Kejvina: Kiara, që prej ditës së parë.

Kejvina u shpreh se iu desh të ndryshonte ngjyrën e flokëve pasi kudo ku shkonte kritikohej dhe ofendohej nga fansat, të cilët sipas saj akoma nuk e kanë kuptuar se Big Brother është vetëm një lojë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *