Kërkoi suitën për të ndenjur me Luizin, Kiara largohet dhe e lë vetëm gjithë natën

Mbrëmë Kiara Tito pasi kaloi kohë në suitë me Luiz Ejllin, ka vendosur që të shkojë të flejë në krevatin e saj. Duke qenë se këngëtari gërhet, moderatorja për të mos e zgjuar ka preferuar të ikë nga aty.

Mëngjesin e sotëm, Luizi sapo është zgjuar ka shkuar pranë saj për ta pyetur se pse ka ikur nga suita.

“Nga gërhima. S’po më zinte gjumi”, i tha moderatorja, e cila vazhdoi të flinte dhe Luizi u largua nga aty.
Gjatë qëndrimit të tyre në suitë nuk kanë munguar bisedat, lojërat, batutat, të qeshurat, puthjet dhe përqafimet.

Ndërkohë kujtojmë se kjo është nata e fundit që ata të dy do flenë në suitë, pasi qëndrimin e aty e kishin vetëm për 3 net.

Ishte Kiara ajo që i kërkoi Vëllait të Madh si dëshirë një suitë për të dhe partnerin e saj. Dëshira e saj u plotësua, pasi ajo ishte një nga fitueset e lojës së imitimeve.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *