Kishte biletë kthimi, ky ishte konkurrenti që u eleminua sot nga BBVIP

Xhonatan Islami është konkurrenti që la sonte “Big Brother VIP 2”, pas një jave qëndrimi në shtëpi.

Në nominim përballë Efit, Luizit dhe Armaldos, Xhoni është konkurrenti më pak i preferuar nga publiku.

Por për fatin e tij të mirë Xhoni, i cili sapo ka nisur flirtimet me Diolën, kishte biletë kthimi.
Edhe pse Diola është shumë vite më e madhe dhe nënë e tre fëmijëve, ditët e fundit kanë nisur thashethemet për një lidhje mes tyre.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *