Lidhja me Klea Gjatën, babai i Haxhiut: Laerti im është i martuar, ka një vajzë, doni t’i shkatërroni familjen

Babai i Laert Haxhisë ka folur ditën e sotme ekskluzivisht në emisionin “Breaking” në Top Neës, në lidhje me akzuat që rëndojnë mbi të birin.

Ai ka folur dhe për marrëhdënine e të birit me Klea Gjatën, e reja e cila u arrestua nën akzuë si e përfshirë në disa vrasje në vendin tonë dhe më konkretisht, në vrasjen e Alban Semakut.  Qamil Haxhiu ka hedhur poshtë akuzat ese djali i tij është i përfshirë në vrasjen e Selmakut, pasi sipas tij, ai nuk ka qenë në Shqipëri kur ka ndodhru ngjarja.

Sai përket Gjatës, ai tha se lajmet që kanë dalë për të rrezikojën t’i shkatërrojnë familjen Laertit, pasi ai ëhstë i martuar dhe ka një vajzë.

“Alban Selmakun nuk e njoh unë, si mund ta njohë djali im. Kur e kanë vrarë nuk a qenë djali im këtu. Pse i ngatërroni gjërat. Sa i përket vajzës, Laerti im është i martuar. S’ka lidhje fare me të. Ka një vajzë 5-6 vjeç. Doni të shkatërroni një familje, edhe këtë doni të bëni.”- tha ai.

Lexo edhe: Tha se e bija s’kishte lidhje me Laert Haxhiun, sekuestrohet fuoristrada në pronësi të nënës së Klea Gjatës

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *