Makina fluturoi nga mbikalimi, identifikohen dy vajzat që humbën jetën

Klevis Ruçaj ishte viktima e tretë e aksidentit tragjik që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Tiranë te mbikalimi i TEG-ut.

Ndërkohë, ditën e sotme është bërë i mundur identifikimi i dy viktimave të tjera, dy vajzave të cilat ndodheshin me 20 vjeçarin në momentin e aksidentit.

Bëhet fjalë për Erisilda Abedini, 22-vjeçe, banuese ne Tirane dhe Sikela Përroj, 23-vjeçe, banuese në Tiranë, ndërsa drejtusi i mjetit Klevis Ruçaj, 20-vjeç, ishte banues në Fier.

Aksidenti i rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme ku Audi luksoz model A8 ka dalë nga rruga, ka çarë hekurat e rrethrrotullimit pranë TEG dhe ka rënë në autostradën poshtë tij, ku ka aksidentuar një mjet tjetër. Tre personat që ndodheshin në të janë plagosur dhe ndodhen në spital.

Kurse Klevis Ruçaj dhe dy pasagjeret vajza që ai kishte në makinën e tij, ndërruan jetë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *