Marrëdhënie në grup dhe video porno/ Sekretet e “errëta” të kirurgut Dervish Hasi, në telefon iu gjet…

Të tjera detaje kanë dalë nga arrestimi 42-vjeçarit Dervish Hasi me profesion kirurg, i cili është arrestuar në Tiranë për shfrytëzim prostitucioni me të mitur.

Mësohet se 42-vjeçari kryente marrëdhënie seksuale në grup dhe krijonte video porno. Nga sekuestrimi i aparatit celular, policia zbuloi se të 4 personat kishin hapur një ‘chat’ grup, ku shkëmbenin mesazhet dhe videot që prodhonin së bashku.

E mitura kishte 2 vite që frekuentonte banesën e tij, ku kalonte 2-3 ditë. Ai ka deklaruar se është besimtar dhe kishte edhe tre partnere të tjera. Paraprakisht dyshohet se ai e ka manipuluar me terma besimi, duke i premtuar se do te bëhej gruaja e tij e katërt. Policia mori informacion për këtë shfrytëzim dhe ndërhyri kur e mitura shkoi në banesën e 42 vjecarit.

Dervish Hasi është emër i njohur për policinë, pasi i është vënë tritol në vitin 2019. Ai është i hetuar dhe për vepra kriminale më herët por nuk janë provuar.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *