“Me c*ca e ke nisur gazetarinë, mos u sill sikur ç’ke bërë” Ronaldo nuk përmbahet ndaj gazetares

Tema e ditës në rubrikën “Trotuar” në E Diell në Top Channel u shoqërua me debate të forta.

Gjithçka nisi pas një konstatimi që bëri gazetarja Dasara Karaiskaj për Diolën dhe përvojën e saj në Big Brother VIP.

“Nuk e di se si mund të thuash që më ka marrë malli më shumë për librat se sa fëmijët e mi,” tha Dasara duke iu drejtuar Diolës.

Kjo e fundit u ndje e revoltuar lidhur me koment duke thënë: “Më duket idjotllëk që e ke marrë kështu. Unë e kam thënë atë jo se më kishte marrë malli më shumë për librat se fëmijët, por po të rrija të viktimizohesha tërë kohës dhe do dëmtoja veten në lojë”.

Ky koment i Dasaras nuk i pëlqeu as ish-banorit të Big Brother, Ronaldos i cili tha se “edhe ti me cica e ke nisur gazetarinë mos na bëj tani sikur çke bërë”.

“Po unë kam 25 vjet mor djalë, ti 3 vjet ke, nuk më njeh,” iu kthye Dasara.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *