Me fytyra, kush janë dy të akuzuarit për përdhunimin e 26 vjeçares. Të dy të martuar dhe me fëmijë

Oltian Tahiri dhe Albi Ceno janë 2 nga 3 personat, të cilët u përfshinë në përdhunimin e 26-vjeçares në Vlorë, që ditën e djeshme janë njohur me masën e sigurisë “Arrest me burg” nga ana e gjykatës.

Të dy personazhet e përfshirë në këtë ngjarje të rëndë në qytetin bregdetar njihen si njerëz me “pushtet” pronarë të disa bizneseve.

Kujtojmë se ngjarja ka ndodhur rreth 1 javë më parë, ku 3 persona kanë droguar dhe abuzuar seksualisht me një 26-vjeçare kundër dëshirës së saj.

Aktualisht 2 prej abuzuesve ndodhen pas hekurave, një tjetër është shpallur në kërkim dhe nga informacionet e policisë konfirmohet se ka qenë dhe një person i katërt i përfshirë në këtë ngjarje të rëndë.

Ngjarja është bërë publike vetëm pak ditë më parë duke tronditur rëndë opinionin publik, teksa gazetarët që e kanë raportuar janë kërcënuar.

Hetimet për këtë ngjarje vijojnë ende.

Albi Ceno:

Oltjon Tahiri

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *