Mohonte se e kishte fëmijën e tij, Dan Hutra e çoi në banak foshnjen ndërkohë që kryente krimin

Detaje të rënda janë zbuluar një ditë pas masakrës në Paskuqan, ku Dan Hutra, 40 vjeç ekzekutoi me kallashnikov Mevlute Hysën, motrën e ish-gruas dhe Hasime Dafkun, kunatën e saj.

Po ashtu, ai plagosi rëndë ish-bashkëshorten dhe nënën e saj. Të afërmit e familjes Hysa, thanë për mediat se në momentin e të shtënave, në banesë ndodheshin edhe bebet e vogla të familjes.

Por Hutra, ka larguar foshnjen 1 muajshe të bashkëshortes së tij. Edhe pse ai mohonte në mënyrë të përsëritur atësinë e fëmijës, ka larguar foshnjen 1 muajsh. Në banesë gjithashtu ndodheshin edhe dy bebe të tjera, 2 dhe 6 muajsh.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *