Olta ironizon famën e Luizit në BB: “Pse nuk i ngrini një lapidar?”

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP, Olta Gixhari ka ironizuar famën që ka marrë Luizi gjatë qëndrimit në Big Brother VIP.
E ftuar në “Më Lër të Flas”, ajo ironizoi duke thënë se përse nuk i ngenë një lapidar.

Ndërkohë Olta zbuloi edhe gëzimin e djalit të saj, ditën që ajo la shtëpinë, edhe pse sic shprehet ajo kishte frikë se mos e ai e kishte harruar.

“Dua të them se është me shumë rëndësi duke qenë se natën e prime-it që unë dola, djali ishte pak i ftohtë, ku unë qava dhe thash se më kishte harruar, dua të them që pikërisht atë natë që unë vajta në shtëpi ai hidhej sipër krevatit, ka ndenjur zgjuar deri në katër të mëngjesit dhe thoshte: ‘Mami mami të dua shumë’”, tha Olta.

Olta: Ngrijini more një lapidar, ngrijini Luizit një lapidar, duhet të ngrihet një lapidar për Luizin në çdo lagje.

Romeo: Ti mund ta kesh inat sa të duash ai është më i mirë se ty.

Olta: As vetë se besove këtë që the.

Donald: Do doja të ndalesha pak edhe në diçka që ti i thoje Luizit që i thoje, ‘kë ka këtu brenda ky o vlla’. Më kë e kishe dhe pse me Eduart Grishajn.

Olta: Aty ngaqë janë shkodranë dhe janë shokë dhe e mbronte.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *