Ori Nebiaj pranon se është në një lidhje prej dy vitesh dhe se ai i ka kërkuar të takojë prindërit e tij

Ori Nebiaj është një nga personazhet publike që e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private. Ajo njihet për natyrën e saj të çlirët, natyrale dhe pa komplekse, megjithatë nuk është aq e hapur për të folur rreth jetës romantike.

Megjithatë mbrëmjen e djeshme ajo ka pranuar se prej dy vitesh është në një lidhje.

Opinionistja i doli në mbrojtje Heidit gjatë diskutimit për takimin e modeles me prindërit e Romeos, pas dasmës së organizuar brenda shtëpisë.

Sipas Orit, Heidi ka të drejtë të ndihet në siklet dhe tregoi më pas edhe raportin e saj me partnerin.

“Kam dy vite me të, por sa here vjen diskutimi për të takuar prindërit e tij, ndihem në siklet”, tha ajo.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *