Pamje nga aksidenti tronditës: Humb jetën shoferja 32-vjeçare

Një 32-vjeçare e quajtur Manjola Malçi ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Mbikalimi i Patokut-Laç mëngjesin e sotëm.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur për shkak të humbjes së kontrollit mbi mjetin nga ana e 32-vjeçares dhe për pasojë, automjeti ka dalë nga rruga duke rënë në kanalin anësor të rrugës, i cili ishte i mbushur me ujë.

Drejtuesja e makinës është transportuar në Spitalin e Traumës në Tiranë për ndihmë të specializuar mjekësore, por rrugës ka humbur jetën.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes vijon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *