Safet Gjici bëhet “meme” kudo në rrjet, mbyll llogaritë në Facebook dhe Instagram

Ish-kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici ka mbyllur llogarinë zyrtare në rrjetet sociale “Facebook” dhe Instagram, pas shkarkimit nga qeveria.

Pas reagimit të tij për videon e seksit, në faqen e tij vërshuan komentet negative dhe fillimisht Gjici mbylli komentet.

Por sot me sa duket ka vendosur të rrijë për ca kohë larg rrjeteve sociale, të cilat janë mbushur me meme e komente për të.

Nëse kërkohet në Facebook emrin e tij, më saktësisht “Safet Gjici Faqja Zyrtare”, dalin vetëm artikuj dhe postime që lidhen me emrin e tij, por jo llogaria zyrtare e ish-kryebashkiakut socialist.

Mesditën e djeshme, 16 Qershor 2023, u publikua një video-skandal ku shfaqej Safet Gjici duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, në Bashkinë e Kukësit. Përmes një shënimi në llogarinë në Facebook, ai njoftoi dorëheqjen dhe foli për kurth nga kundërshtarët.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *