Skandal me kryebashkiakun shqiptar, në rrjetet sociale qarkullon video erotike e tij në zyrë

Prej mëngjesit të sotëm në të gjitha rrjetet sociale po qarkullon me një shpejtësi marramendëse përhapjeje videoja e një kryebashkiaku rilindas Safet Gjici (i Kukësit) duke bërë seks oral në zyrën e tij.

Videoja që i përket fillimit të qershori të këtij viti është disa minutshe dhe pershkruan të gjithë aktin deri në detaje. Mësohet se pamjet janë marrë në ambientet e zyrës. Ne e disponojmë të plotë atë video por s’poe publikojmë fillimisht deri sa të bëhen edhe verifikimet përfundimtare.

SPAK ka nisur procedim penal ndaj tij.

Qarkullojnë fjalë se kryeministri Rama do të dekretojë shkarkimin e kryebashkiakut në orët e ardhshme…ashtu sikurse veproi në rastin e nje tjeter drejtuesi Bashkie ne Veri, Shkukriut te famshëm me mbathje me vrimë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *