U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, SPAK nis procedim për Safet Gjicin

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nisur hetimet për kreun e Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, pas publikit të një video ku ky i fundit shihet teksa kryen marrëdhënie seksuale në ambientet e zyrës së tij.

Ky veprim i SPAK ka ardhur pasi ditën e sotme në rrjet ka qarkulluar një video e cila është xhiruar në ambientet e zyrës së kreut të Bashkisë së Kukësit, ambiente shtetërore. Në pamjet e publikuara Gjici shihet teksa kryen marrëdhënie seksuale me një vajzë.

Video, është filmuar në datën 6 qershor të 2023-ës, në orën 16:00.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *