Sovrani foli! Në debatin Luiz-Kiara dhe Efi, shqiptarët i japin të drejtë…

Pasi Efi dhe Kiara hynë sërish në shtëpinë me të përfolur të shqiptarëve, atë të Big Brother Vip debate të vazhdueshme i kanë shoqëruar dy vajzat.
Efi dhe Kiara u përplasën ashpër me njëra-tjetrën mbrëmë në prime dhe arsyeja ishte përse vajzat nuk folën jashtë, nuk kontaktuan, përse Luizi u largua nga Efi dhe shumë arsye të tjera. Por çfarë mendojnë shqiptarët për këtë përplasje Luiz-Kiara dhe Efi.
Sovrani foli dhe të drejtë i jep Efit. Që pas debatit të mbrëmshëm mijëra ndjekës kanë ikur nga Instagrami i Kiarës dhe Luizit, dhe kanë shkuar te Efi.

Nga mbrëmë deri më sot, Luizi ka humbur mbi 17 mijë followërs, Kiara humbi 21 mijë followers, ndërsa Efi fitoi mbi 16 mijë followërs. Mesa duket shqiptarët i japin të drejtë Efit në këtë përplasje.

Po ju si mendoni, kush ka të drejtë, Efi, apo Kiara dhe Luiz

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *