“Unë humba por fitova mjaftueshëm”, ja reagimi i Ilnisës pas eleminimit nga loja

Në një televotin me të vërtetë të vështirë bashkë me Meritonin dhe Eglën, mbrëmë (e shtunë), shtëpinë la Ilnisa.

Kur mbërriti në studio, moderatoja kërkoi ndjesë dhe tregoi pengjet e saj për lojën në Big Brother VIP Albania.“I kërkoj ndjesë për ndonjë rast keqkuptues dhe kjo është normale, ti jë presion, ti copëtohesh, do apo nuk do edhe e humb ekuilibrin.” – u shpreh Ilnisa.

Më tutje ish-banorja tha: “Ndoshta mund të jetë bërë klishe ky fitimi i Big Brother që e kemi ndier gjithë këto vite, por unë fitova gjënë më të bukur në botë, dashurinë”.Ndërsa kur u pyet nga Ledioni nesë ishte penduar për ndonjë gjë. Ilnisa përgjigjet: “Kam pengjet e mia, kam mënyrën se si u përfshiva më shumë se duhet, por unë jam tip emocional dhe pasionant, dhe nuk ndaloj dot, ndoshta kjo ka të mirat dhe të këqijat e veta.“Unë humba, por fitova mjaftueshëm” ishin fjalët prekëse të Ilnisës, sa i përket lojës, por edhe lidhjes me Meritonin.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *