Video/ Cekja i Beratit marton djalin dhe kërcimi me Rita Latin do t’ju bëjë nostalgjikë

Për një pjesë të madhe të publikut shqiptar Sejfulla Myftarin ose si të gjithë e njohim “Cekja i Beratit” dhe aktorja Rita Lati janë një kujtim i bukur i filmave shqiptarë të një periudhe kur teknologjia nuk kishte kaq ndikim në jetët tona.

Së fundmi, një gëzim i ka bërë së bashku dy artistët. Në një video e cila është duke qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale, dy aktorët shihen teksa kërcejnë së bashku me njëri-tjetrin. Ajo që vëmë re është harmonia që kanë dhe kombinimi perfekt, njëjtë si në humor po ashtu dhe në kërcim.

Video e shpërndarë në Tik Tok ka marrë qindra mijëra pëlqime.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *