Video/ Kërcënonte një grua me foto intime, momenti kur 22 vjeçari në Vlorë kapet nga gazetarja

 Emisioni ‘Piranja’ në SYRI TV ka goditur sërish një tjetër rast shantazhi në rrjetet sociale.

Në bashkëpunim me DRVP Vlorë dhe postën e polocisë Orikum, Piranjat kanë kapur një tjetër shantazhues i cili nëpërmjet telefonit i bënte presion një gruaje.

Prej 3 muajsh 22 vjeçari Geraldo Mehilli kërcënonte me foto intime një 38 vjeçare  nënë e dy fëmijëve. Ndiqni videon nga momenti i ndalimit të 22 vjeçarit.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *