Video shokuese në Durrës/ Një grup të rinjsh dhunojnë dhe bullizojnë një vajzë: Ulu dhe puthi këmbët Kiarës

Një ngjarje tronditëse është bërë publike nga ‘JOQ’. Në orët e vona të mbrëmjes, është publikuar një video, në të cilën dëgjohet një djalë që dhunon psikologjikisht dhe godet një vajzë. Ngjarja sipas ‘JOQ’ ka ndodhur në Durrës.

Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, djali godet, bullizon dhe e detyron vajzën të bëjnë veprime që ajo nuk do. Sipas asaj që shfaqet në video, e gjitha duket të jetë një shenjë ‘hakmarrje për mikeshën e tij.’

I riu, fillimisht e godet vajzën dhe më pas e kërcënon se do të bëjë me të ç’të dojë nëse nuk i bindet atij. Më pas e detyron, të ulet në gjunjë dhe t’i puthë këmbët shoqes së saj, e cila me krenari filmon momentin.

BISEDA:

Djali: Për ça e thu? Ee, për ça e thu? Uli duart.

Vajza: S’të kuptova

Djali: Pse shko dhe thua… Thuaj Kiarës të hëngsha m***. Tani direkte, thuaji…

Vajza: Më fal o Kiara….

Djali: Do i bësh më këto gabime?

Vajza: Jo

Djali: Po i bëre prap?

Vajza: Më bëj ca të duash

Djali: Ça do të bëj. Të bëj ça të dua unë? Do hash vetëm dajak, a kuptove. Ulu tani në gjunjë dhe puthi këmbët Kiarës.

Vajza: Ca të bëj

Ulu tani dhe puthi këmbës Kiarës, ta mbyllim muhabetin

Vajza që filmon: Mos e mbyll lale

Djali: Puthi këmbët

Vajza: Si ta puth

Djali: Ngreje këmbën Kiara. Puthe këtu…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *