Ishte duke pirë kafe në lokal, ndërron jetë 55 vjeçari në Korçë

Një 55 vjeçar ka humbur jetën mbrëmjn e sotme në qytetin e Korçës. Qytetari, emri i të cilit nuk bëhet i ditur por inicialet janë GJ.M. ishte duke pirë kafen në ambientet e një lokali në lagjen 16 në qytet.

Papritur, rreth orës 20:300 ai është rrëzuar në tokë dhe ka ndërruar jetë. Sipas njoftimit zyrtar nga kqyrja paraprake që i është bërë trupit, gjithçka ka ardhur për shkaqe natyrela, megjithatë grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *