Nëna e Pique e “kërcënon” të pushojë Shakirën, video bëhet virale

Kënga e re e yllit të popit nga Shakira, në të cilën kolumbianja ironizoi me ish-partnerin e saj Gerard Pique, regjistroi miliona shikime në YouTube, duke e bërë atë këngën e re latine më të ndjekur në historinë e platformës.

pas zhurmës që bëri me këtë këngë tashmë xhiron e rrjetit orët e fundit po e bën një video e vjetër në të cilën shihet nëna e Pique, Monserrat Bernabeu duke bërë një gjest jo të hijshëm ndaj Shakirës.

Ish-vjehrra e Shakirës teksa bën gjeste me duar dhe fytyra dukej shumë serioze.

Ajo i kap faqen këngëtares e më pas ja bën me gisht të pushojë.

Video ka ngjallur reagime të ashpra. Komentuesit në rrjete sociale shprehen se Shakira është keqtrajtuar nga vjehrra prandaj edhe pak javë më parë vendosi një manekin të një shtrige të zezë në ballkonin e shtëpisë së saj në Barcelonë, e cila shikon drejtpërdrejt nga shtëpia e ish-vjehërrve të saj.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *