Ngjarje e rëndë në Përmet, i riu mbyt nënën e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, në qytetin e Përmetit.

24-vjeçari me inicialet A.M., i dyshuar në gjendje depresive, ka mbytur nënën e tij, shtetasen 65-vjeçare me inicialet Z.M.

Autori është arrestuar dhe është shoqëruar në komisariat.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *