Një muxhahedin dogji serverat? Çfarë filmuan dronat e policisë shqiptare (Video)

Policia ka publikuar pamjet nga aksioni sot në kampin MEK, ku janë sekuestruar disa materiale që konsiderohen me rëndësi, të cilat do të hetohen nga SPAK.

Në këto pamje të regjistruara nga polica me dron, por edhe me telefona celular, shihen momentet kur polica futet në kamp dhe disa prej anëtarëve bllokojnë fugonin.

Po ashtu në pamje shihen edhe laptopët e sekuestruar, disa pajise të tjera kompjuterike.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *