Tre vjeçari në Sarandë vdes tragjikisht, vrapon pas pickimit të bletës dhe bie në kanal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Shëndëll të Sarandë, ku ka humbur jetën një fëmijë 3-vjeçar.

Bëhet me dije se fëmija është është pickuar nga një bletë, ashtu i friksuar 3-vjeçari ka vrapuar dhe ka rënë në një kanal me ujë. Pak minuta më vonë fëmija është vënë re në kanal nga i afërmi, i cili e ka nxjerrë dhe e ka dërguar me urgjencë në spital.

Edhe pse mori ndihëm e shpejtë fëmija nuk ia ka dalë të mbijetojë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *