Tronditet Tirana, të shtëna me armë në një lokal, vritet banakierja

Një vrasje ka tronditur mbrëmjen e sotme kryeqytetin. Ngjarja e rëndë raportohet se ka ndodhur rreth orës 21:00 në një lokal në zonën e Don Boskos.

Mësohet se viktimë ka mbetur një grua, e cila ishte banakiere ne një lokal, ndërsa janë plagosur edhe tre persona të tjerë.

Po ashtu bëhet e ditur se gruaja është qëlluar aksidentalisht nga autorët.

Forca te shumta policia kane shkuar ne vendin e ngjarjes dhe po punojne per zbardhjen e rrethanave.
Pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Don Boskos’ në Tiranë,në spitalin e Traumës kanë mbërritur 5 persona, njëri prej të cilëve ka ndërruar jetë.

Mes të plagosurve është edhe një fëmijë që e ka plumbin në këmbë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *